Aktuality

Všechny srdečně zdravíme z Janských Lázní. Omlouvám se za delší odmlku, způsobenou zdravotními komplikacemi. Chtěli bychom velice poděkovat nadaci GLOCIN FOUNDATION, která nám zajistila a věnovala Danečkovi léčebné produkty ZINZINO na celý jeden rok!!!

Pěkný den, všem! Připomeňte si s námi, prostřednictvím tohoto videa, krásně strávený čas na dobročinné akci na Terase. Byla to zábava a zároveň radost z pomoci našemu malému kamarádovi. Tomu v době natáčení bylo 2 a kousek (ve videu trochu chybička, omlouváme se.

Všechny srdečně zdravíme z Verheul centre - Ostrava! Posíláme několik foteček z terapií Pro Danečka. Cvičíme i v soukromí, protože i tak banální věc jako je držení a lízání lízátka je úžasný pokrok a hlavně velká radost! Sestřička Adélka je Danečkovi velkou oporou i něžnou pečovatelkou.

S velikou radostí a vděčností všem, kdo nám pomáhá, oznamujeme, že máme finální návrh Danečkova rehabilitačního SNOEZELEN pokoje a že jsme zaplatili zálohu na jeho pořízení. Ještě jednou všem moc děkujeme!

Takhle to loňský rok začalo...takto to pokračovalo...a tímto to rozhodně nekončí! Dva kurzy už má maminka úspěšně za sebou a těší se na další!

Chcete nás podpořit?